Veranderforum

Petra Backaert

Hoofdverpleegkundige


WZC Sint-Augustinus

Cindy Baillieu (plaatsvervanger: Geert Bronselaer)

Netwerkcoördinator


GGZ-netwerk SaVHA

Katelijne Buntinx

Diensthoofd zorg


CM Sint Michielsbond

Piet Claes

Directeur


WZC Lucie Lambert

Tom Pardaens

Diensthoofd welzijn SInt-Pieters-Leeuw


Gemeente en OCMW Sint-Pieters-Leeuw

Ann De Bisschop

Verantwoordelijke thuiszorg


OCMW Halle

Veerle Debrael

Gemeentesecretaris


Gemeente en OCMW Linkebeek

Veerle Demecheleer

Hoofdverpleegkundige


Wit-Gele Kruis Vlaams-Brabant afdeling Halle

Leen Deneyer (plaatsvervangers: Suzanne De Cort - Erik Dehandschutter)

OCMW-secretaris


Gemeente en OCMW Pepingen

Veronique Deresteau

Regioverantwoordelijke


Vlaamse Beroepsorganisatie van Vroedvrouwen

Anne Deschuyteneer

Expert


Partena

Tamara De Ville

Sectorverantwoordelijke


Familiezorg

Liesbeth Devreker

Coördinator


Huisartsenkring Halle en Omgeving

Anne Dilen (plaatsvervanger: Sonia Benaets)

Regioverantwoordelijke


Landelijke Thuiszorg

Rebecca Franssens

Regioverantwoordelijke


Liberale Mutualiteit van Brabant

Chris Geens

Huisarts - Voorzitter


Lokale SEL Werkgroep Zennevallei

Sylvia Gribbe (plaatsvervanger: Mariëlle Tielemans)

Directeur


WZC Henri Vander Stokken

Gerlinde Huybrecht (plaatsvervanger: Ruth Vyverman)

Algemeen coördinator


LOGO Zenneland

Kato Leyman (plaatsvervanger: Karen De Schauwer)

Manager beroepsontwikkeling


Brabants Apothekersforum

Alix Lenfant

Health&Care Providor


UniCare

Johan Luyckfasseel

Huisarts - Voorzitter


SEL Zorgnetwerk Zenneland

Nelle Minner

Opbouwwerker


RISO Vlaams-Brabant

Stefany Navez

Vestigingscoördinator Halle


CGG Ahasverus

Bea Paternot

Adjunct-diensthoofd gelijke kansen en onderwijs


Stad Halle

Magali Rozenberg

Directie


WZC De Maretak

Veronique Tordeur (plaatsvervanger: Nathalie Van Roy)

Verantwoordelijke thuiszorg, lokaal dienstencentrum en assistentiewoningen


OCMW en gemeente Sint-Genesius-Rode

Nathalie Schottey

Huisarts


Tina Van Bockstal (plaatsvervanger: Anne Tierens)

Directie


WZC De Ceder

Kim Vaes

Coördinator


LMN Halle en omgeving

Guido Vanbelle

Regioverantwoordelijke


Verbond der Vlaamse Tandartsen

Stijn Van Buggenhout

Coördinator


SEL Zorgnetwerk Zenneland

Dominique Vande Kerkhove

Diensthoofd maatschappelijk werk


Liberale Mutualiteit Vlaams Gewest

Trui Vandenberghe (plaatsvervanger: Elise Moriau)

Adjunct-directeur


CAW Halle-Vilvoorde

Lien Vanden Bosch

Sociale dienst


Gemeente en OCMW Drogenbos

Ann Van Der Speeten

Netwerkcoördinator


YUNECO

Sven Van Der Stappen

Secretaris


OCMW Linkebeek

Jeroen Verhelst (plaatsvervanger: Iris Bontridder)

Diensthoofd Sociale Diensten


Gemeente en OCMW Beersel

Liesbeth Vermassen

Regioverantwoordelijke


Socialistische mutualiteit van Brabant